Faceți căutări pe acest blog

luni, 10 octombrie 2011

Progrese pe drumurile Românești


În data de 08.10.2011 s-a dat drumul, în sfârșit podului suplimentar care dublează sensul peste Crișul Repede după o lungă perioadă de lucrări.
Este totuși un progres pentru România și pentru municipiul Oradea care acum arată cât de cât mai relaxată după această resuscitare și suntem pregătiți totuși pentru o modernizare și a vechiului pod care ar arăta rău să rămână nemodernizat după darea în folosință a celui nou!
Constructorul care a realizat această lucrare și nu numai (SELINA), pentru că lor li se merită lauda și pentru toată șoseaua de centură a municipiului Oradea, merită aprecieri pentru realizările înfăptuite!
Cred că merită încredere pentru construirea unor lucrări mult mai pretențioase.
BRAVO LOR!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu