Bune și Rele
Faceți căutări pe acest blog
joi, 13 octombrie 2011
Unde a ajuns tehnologia
Am publicat aceasta imagine direct din telefonul mobil, doar prin trimiterea unui email...
Unde va ajunge oare aceasta tehnologie?
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu