Nu a trecut decât două luni din acest an 2011 că dacă traversezi stațiunea Băile Felix, o stațiune cu renume, gropile din asfalt te însoțesc la tot pasul, dar ce vorbim despre lunile din acest an că înainte ca iarna (2010-2011) să-și intre în drepturi încă nu erau terminate bine reparațiile provocate de iarna trecută (2009-2010).
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu