
Sâmbătă 12 martie 2011 Târgu-Mureș a fost gazda Campionatelor Naționale de Juniori 3(11-12 ani), Juniori 1(15-16 ani) și Seniori(peste 18 ani). La cele două probe de concurs(kata și kumite) s-au înscris 275 de sportivi de la 13 cluburi din țară. Competiția a fost organizată de către C.S. Tiger-Budo Târgu-Mureș sub egida Federației Române de Karate Kyokushin.
Imagini de la competiție găsiți AICI
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu